CEPPEN KALEMLERİ

Ceppen kalemleri

Öncelikle ceppen firmasına teşekkür ediyorum bu yazıyı paylaşma muzdarip bize yardımcı oldukları için, bu yazımızda sizlere ceppen kalemlerinin faydalarını anlatacağım.
Öncelikle ceppen kalemlerini yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum hala ilk aldığım kalemi kullanıyorum içini bir kere değiştirdim. Bu kalemi birçok dokunmak ekran üzerinde kullanma fırsatım oldu avantaj ve dezavantajlarını gördüm. Bu kalemle tanışma olayım biraz ilgin oldu. Özellikle böyle bir firmanın böyle bir kalemi olduğunu bilmiyordum ama ama kafamın bir kenarında böyle bir kalem almak var. Kalemi almamız tamamen şans eseri oldu babam iş arkadaşının 1 yaşına giren kızına hediye almak için avm de çocuk mağazalarında geziyor bizde onun peşinde. Hediyeleri aldık ödeme için kasanın orada dururken bir baktım kalemler bunlar neden burada satılıyor diye içimden geçirdim. Sonuçta burası çocuk mağazası kırtasiye değil. Görevliye sordum bana bunları birçok özellik içeren All in one teknolojisi gibi çok amaçlı bir olay olduğundan bahsetti fiyatını da görünce hemen aldım.
Şimdi bu kalem nerede lazım olur. Bilinçli tüketiciler toplanın buraya gereksiz harcamalar bize yaramaz. Öncelikle bu kalem için bir fiyat vermeyeceğim çünkü ben kampanyalı aldım ve ucuza geldi, bide bu yazı blog sayfamda kalıcı için firmanın fiyat değişikliği yaptığında etkilenmesini istemiyorum. Kısaca etik bulmuyorum. Ben ucuza aldım zaaaa xd filan gibi birşey olur. Gelelim lazım mı? Konusuna:
Öncelikle birinci özelliği bu kalemi tükenmez kalem gibi kullanabiliyoruz hatta aldığınızda bir tane kalem içi yedek veriyorlar, bu bir avantaj ki ikincisi bitince de kırtasiyeye gidip uygun kalem içi alabiliyorsunuz.
İkinci özelliğimiz bu kalemin bence alınması için en önemli sebeplerden biri dokunmak kısmı. Bu özelliği açmak istiyorum bu ürünü daha önce de dediğim gibi birkaç teknolojik üründe kullandım. Huawei marka bir telefonda kullandım, bu telefon hassas bir dokunmatiğe sahip ama telefonun ekranı paramparça ona rahmet dokunmatik kısmında bir problemi yok sadece bazen parmakla küçük dokunmatik kutularında sıkıntı çıkartıyor. Bunu kalemle denediğimizde kesinlikle bir sıkıntı yaşamadım kırık ekrana ramen efsane bir performans gösterdiği hatta parmağımdan daha etkili oldu. 2. Olarak Samsung galaksi tablette kullandım şu an okuduğunuz yazıyı bu kalemle yazdım. Klavye yerine el yazısı kullanarak yazdığım bu yazı deftere yazar gibi yazdım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. 3. Ürün olarak vestel Venus akıllı telefonda kullandım, burada detay vermek istiyorum ilk iki ürün kırılmaz cam kaplama yoktu ama vestel Venus akıllı telefonda kırılmaz cam koruması vardı ve memnun kalmadım. Hatta vestel Venus kullanıcıları bence bu kalemden almalarına gerek yok. Sadece daha iyi bir telefon almaları lazım çünkü parmakla dokunulduğunda da sıkıntı çıkartıyor. 4. Ürünümüz iPhone X bu akıllı telefonda da kırılmaz ekran koruması olmasına rağmen kalemle on numara 5 yıldız çalıştı. Son ürünümüz Samsung s9 da kullandık ürün burada da harika çalışıyor ama akıllı telefonda kırılmaz cam yoktu. Kısa bir not eklemek gerekirse bence kırılmaz cam burada çok etkili değil. Akıllı telefon’un kullandığı teknoloji ile alakalı.


Üçüncü özelliğimiz bence harika bir özellik. Telefondan bir video izliyorsunuz bu sırada elleriniz ağrıdı yada başka bir işiniz var. Telefonu masaya koyup arkasına bir şey koyuyorsunuz. Yani anladınız beni telefonun arkasına kitap koyan mı istersin, kumanda koyan mı, birşeylere dayayan mı hepiniz yapmışsınızdır. Bakın bu kalem bunu kökten çözmüş kalemin arka kısmında bulunan bölüme telefonu koy bu kadar. Bu sadece telefon içi değil tablet için de kullanılabiliyor.


4. Ve son özelliğimiz ceppen kalemi ekranda oluşan parmak izleri için güzel bir fikir düşünerek ekran silme kısmı koymuşlar. Bence güzel bir özellik artık peçeteler ile akıllı telefon silmek yerine başka işlerde kullanabilirsiniz :)))


Kullandığımız akıllı ürünler;


-Huwai mate-Samsung galaksi tablet

-Vestel Venus

-İPhone X


Bu ürünler piyasada bilinen ve kullanılan markalar bence bu ürün hizmeti harika fiyatıda göre baya güzel tavsiye edebileceğim bir ürün. Ürün hakkında daha akılda kalıcı olması için size birkaç görsel paylaştım


Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş